SAP poradna

Nabídka volných pracovních míst

SAP FI junior konzultant

Datum vložení : 21/06/2022

Místo výkonu: ČR se služebními cestami do zahraničí - kancelář v Liberci

Plat: dohodou

Náplň práce

● Komunikace se zákazníky

● Analýza a sběr zákaznických požadavků pro manažerský reporting

● Návrh a tvorba datových modelů, uživatelských reportů a komplexních sestav v prostředí SAP

● Podpora a údržba stávajících řešení a aplikací

● Testování nových funkčností a procesů

● Zpracování dokumentace

● Školení uživatelů

Požadujeme

● Studujete či máte vystudovanou střední nebo vysokou školu ekonomického případně technického směru

● Anglický jazyk alespoň na úrovni čtení technické dokumentace, němčina výhodou

● Komunikační schopnosti, protože budete komunikovat se zákazníky i s koncovými uživateli, analytické a procesní myšlení, schopnost navrhovat vlastní řešení

● Prezentační dovednosti, které využijete při školení uživatelů

● Aktivní řidič s řidičským oprávněním skupiny B

● Znalost SAP systému výhodou

Nabízíme

● Úvodní zaškolení a další vzdělávací program

● Práce na zajímavých mezinárodních projektech s novými technologiemi

● Motivující finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity

● Smostatnost v práci a odpovědnost za výsledky

● Možnost práce na dálku

Naše benefity

● Velkorysý systém finančních benefitů

● Flexibilní pracovní doba

● Jazykové kurzy

● Teambuildingové a sportovní aktivity

● Studentům pomůžeme zaškolit se

Junior SAP konzultant

Datum vložení : 01/05/2022

Místo výkonu : Liberec, ČR s ochotou cestovat

Plat : Dohodou

Požadujeme :

Znalost němčiny nebo angličtiny slovem i písmem

Přehled v účetnictví

Dobré komunikační schopnosti

Dobrý písemný projev

Chuť naučit se pracovat s největším informačním systémem na světě SAP

Ochotu cestovat

Nabízíme :

Práci v mladém kolektivu

Spoluúčast na projektech v nadnárodních společnostech

Rychlé a intenzivní zaškolení

Práci v SAP FI - finanční modul obsahující vazby na controlling , nákup, prodej, HR a další

ABAP junior

Místo výkonu : ČR se služebními cestami do zahraničí

Plat : dohodou

VŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na IT, možnost i student

Znalost alespoň jednoho z programovacích jazyků (JAVA/.NET/C++ aj. )

Samostatnost a proaktivní přístup k řešení problémům

Znalost minimálně jednoho z cizích jazyků (AJ, NJ, RJ)

Řidičský průkaz skupiny B

Znalost SAP systému výhodou

Nabízíme :

Úvodní zaškolení a další vzdělávací program

Práce na zajímavých mezinárodních projektech

Motivující finanční ohodnocení a další zaměstnanecké benefity