SAP poradna

Naše služby

 • Implementace SAP

  S implementací SAP systémů má naše společnost T-MC66 dlouholeté zkušenosti. Díky sehranému a profesionálnímu týmu SAP konzultantů jsme připraveni zrealizovat jakýkoliv projekt. Poskytujeme potřebnou podporu po dobu trvání celého projektu a to od jeho přípravy, skrze důsledné řízení efektivní realizace až po GO LIVE s následnou help-desk podporu. Vystupujeme v roli kompetentního, zkušeného partnera, na kterého je spolehnutí, neboť věříme v naše motto: “tento byznys není o nás, ale o VÁS”. Pro projektové řízení, využíváme nejmodernější, proaktivní postupy, které vycházejí ze standardizovaných SAP procesů s přidanou hodnotou našich dlouholetých zkušeností.

 • Programování SAP

  Vyvíjíme pro Vás produkty na míru. Programujeme v jazycích ABAP, BSP, Java a dalších. Zkušení vývojáři, kterými disponujeme, ovládají hned několik programovacích jazyků a mají znalosti z mnoha průmyslových odvětví. Vyvinuli jsme také vlastní framework, který využívá plně objektový přístup založený na návrhovém vzoru MVC.

  Detailní přehled používaných technologií a nástrojů:

  Programovací jazyky, technologie, standardy:
  ABAP, Java, C++, C#, PHP, Pascal, Delphi, CGI, Perl, Python, Bash, HTML, XHTML, Visual Basic, SQL, JavaScript, jQuery, VBS, VBA, AppleScript (včetně ASObjC), Objective C, Cocoa Framework, T-SQL, ASP.NET, J2SE, XML, UML, J2EE, Microsoft.NET, NativeSQL, Webdesign, Webservices, XSLT.

  Vývojové nástroje:
  dialogové programování, batch-input, Web Dynpro (, ABAP), NWDS, Rozšíření (customer exity, enhancementy, enhancement spots), ALE / IDoc, BAPI, BSP, OOP, Java, Portál, ABAP Development Tools, Query, ABAP OO, ALV, PDF formuláře, SapScript, Smartforms

 • Konzultace SAP

  Naši konzultanti jsou připraveni vyslechnout Vaše potřeby, provést analýzu všech souvisejících procesů a následně implementovat zvolené řešení. A to vše co nejefektivněji s ohledem na Vaše časové i finanční možnosti.

  Poskytujeme konzultace a služby v následujících oblastech:

  logistika (materiálové hospodářství, prodej a distribuce,logistická likvidace faktur, řízené sklady, manipulační jednotky)
  finance (účetnictví, controlling, majetek, správa nemovitostí)
  výroba (sériová a diskrétní), plánování výroby
  Business Objects (strategie, plánování, reporting a analýzy)
  integrace (portály, napojení na externí systémy)
  workflow integrace nad jakýmkoliv podnikovým procesem, s napojením na portálová řešení
  programování, vývoj nových funkcionalit a systémová integrace
  DMS systémy, archivace dokumentů, Adobe formuláře,Smart forms
  migrace dat, zátěžové testy, správa serverů. Máte specifický požadavek? Neváhejte se na nás obrátit, uděláme vše co je v našich silách.
 • Školení SAP

  Zkušení školitelé s Vámi projdou během školení vše potřebné a pomohou Vám zorientovat se v klíčových bodech dané oblasti. Snadno pochopitelnou formou Vám vše vysvětlí a navíc přidají i několik užitečných tipů navíc.

  Vyberte si z již profesionálně připravených školení, které sestavil náš tým odborníků v těchto oblastech:

  Základy SAP pro každého – aneb staňte se mistrem v uživatelském ovládání nejrozšířenějšího ERP systému na světě
  SAP FI – finanční účetnictví – poznejte triky, které vám usnadní hodiny práce
  SAP ABAP – zvládněte základní programovací syntaxi levou zadní
  SAP formuláře snadno a rychle – SAPscrip, SAP Smart Forms, SAP ADOBE Form, aneb tvorba formulářů již pro vás nebude noční můrou