SAP poradna

Reference

 • Škoda Auto a.s.

  Naše nejvýznamnější reference – dodávky služeb již od roku 2005 pro Škoda Auto a.s.

  Podpora FI a MM
  produktivní podpora řešení v projektu UNIFI I VWGroup Rus (oblast MM a FI), customizace schvalovacích strategií prostřednictvím klasifikace, vývoj zákaznického workflow pro schvalování POBJ, vývoj zákaznického workflow pro řízení procesu výběrového řízení, customizace základních funkcionalit workflow a organizačního managementu, testování, zpracování dokumentace, školení administrace WF, údržby organizační struktury a pravidel pro vyhledávání zpracovatelů, podpora produktivního provozu.
  Projekt BM-TOOL
  Workflow pro požadavky na objednávku v rozsahu 6 různých strategií s více faktory při stanovení schvalovatelů. Návrh řešení zpracování BBP, customizace, ABAP, testování, školení, transporty.
  Projekt TI-SYNCRO
  SAP interface - SAP customizace, podpora programátora, dokumentace, testování, synchronizace s již běžícími procesy (Analýza plánování JOB). Interface pro tvorbu chybějících kusovníků a tvorba chybějících materiálů obsažených v kusovnících.
  Projekt BESI-EFA
  Interface z Non-SAP do SAP, customizace, testování dokumentace, školení uživatelů a GO-live support. Oblast WM – řízení plánování na základě reálně tvořených dat z výroby.
 • Škoda Auto Deutschland (ŠAD)

  Definice a realizace celkových nákupních procesů společnosti

  Procesní analýza, příprava cílového konceptu, projektové řízení, zákaznický vývoj zpracování dodavatelských faktur s návazným schvalovacím workflow.

 • WITTE AUTOMOTIVE

  Vývoj v oblasti hromadné údržby kmenových dat, tvorba zákaznických sestav a zpracování interního toku dokladů.

 • Mahr

  Školení FI uživatelů v oblastech: účtovaní v FI, FI-BA, FI-AA, CO-CCA, závěrkové operace; Go-live podpora ve zmiňovaných oblastech; customizace českých bank (6g projekt) a testování řešení, nastavení daní a daňových kódů dle požadavků v roce 2016.